Nezáujem o potreby občanov

Autor: Viktor Pamula | 9.1.2019 o 16:15 | (upravené 9.1.2019 o 16:23) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  594x

V Spišskej Novej Vsi vidím už dlhšiu dobu jeden problém. Predstaviteľov mesta netrápia problémy od občanov.

Už dlhšiu dobu sa snažím o zmeny v našom meste. Pred pár dňami som adresoval predstaviteľom mesta otázku ohľadom frekventovanej ulice, na ktorej sú po zime opäť veľké výtlky

Dobrý deň
Chcel by som sa opýtať, či sa na Hviezdoslavovej ulici  plánuje výmena asfaltového povrchu? Po zime je opäť plná výtlkov. Ich plátanie je nedostatočné. Vopred ďakujem za informáciu. 
S úctou 

Viktor Pamula

 

Odpoveď:

Komplexná výmena asfaltového krytu Hviezdoslavovej ulice nie je v súčasnosti predmetom schváleného rozpočtu mesta. V horizonte najbližších rokov by sme ako oddelenie výstavby a dopravy radi túto komunikáciu zrekonštruovali. O presnom termíne zatiaľ nevieme hovoriť. V jarných mesiacoch bude vykonaná každoročne plánovaná údržba výtlkov miestnych komunikácií.
Ing. Peter Susa, vedúci oddelenia výstavby a doprava

 

Z tohto tvrdenia vyplýva, že daná komunikácia nebude v rekonštrukcií. To znamená množstvo porúch pre vodičov a nekomfortnú jazdu pre spolujazdcov. Jarná údržba nepostačuje, pretože opäť príde zima a výtlky sú opäť také isté, ako predtým.

 

Mesto Spišská Nová Ves opravuje iba výtlky a nerealizuje komplexné rekonštrukcie v blízkosti námestia. Rovnaké je to pri chodníkoch, kde tiež zaplátajú iba výtlky a nerealizujú komplexné rekonštrukcie.

 

O spomínaných chodníkoch som už pred časom napísal článok na tomto blogu. Doteraz sa nič nezmenilo a chodníky ďalej chátrajú. Mesto sa tak nesnaží zlepšiť prostredie, v ktorom žijem.Žiaľ je to tak. Budem sa aj naďalej snažiť o zmeny, aby sa nám v meste žilo lepšie. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prečo je dôležitý Ústavný súd?

Dzurinda: Fico ma nevyrušuje, jeho kandidatúra na Ústavný súd áno

Štyri dôvody Mikuláša Dzurindu, prečo mu prekáža Ficova kandidatúra.

Autorská strana Evy Borušovičovej

V ruke držíme bombu. Tiká a ruší našu koncentráciu

Myslenie pomalé a rýchle niekde medzi voľbami a rozvodom.


Už ste čítali?